عنوان : اتمام عملیات نصب وراه اندازی باسكول های 60تنی تمام اتوماتیك شهرك بازیافت
کد خبر : ۱۳۴۲۰
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۹:۶:۳۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان مطرح کرد؛

اتمام عملیات نصب وراه اندازی باسکول های 60تنی تمام اتوماتیک شهرک بیست هکتاری بازیافت
 
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از راه اندازی و اتمام عملیات نصب  دو عدد باسکول 60تنی تمام اتوماتیک در شهرک بیست هکتاری بازیافت خبرداد.
 
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از راه اندازی و اتمام عملیات نصب  دو عدد باسکول 60تنی تمام اتوماتیک در شهرک بیست هکتاری بازیافت خبرداد.
 
حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت: این عملیات عمرانی با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 500میلیون ریال از 15 خرداد ماه آغاز و این سازمان  اقدام به نصب دو عدد باسکول در آن شهرک کرد که پی از اجرای عملیات زیرسازی و فندانسیون و بتن ریزی و دیوارچینی 8 لودسل 30-40تنی در محل آماده سازی شده جاگذاری شدند که با حضور تکنسین ها و نیروهای متخصص شرکت و تکمیل تجهیزات اتوماتیک  کنترل این دو عدد باسکول در ورودی و خروجی شهرک  در اول تیرماه به مرحله بهره برداری رسیدند.
 
وی  در با  بیان اینکه اقدامات زیربنایی شهرک از قبیل جدول کشی ،زیرسازی ،تیرگذاری برق،انشعاب آب و برق و دیوارکشی و جدول بندی و تسطیح سازی معابر و بلوارهای این شهرک انجام شده افزود:   15 انبار ضایعاتی با یک پیشرفت 100درصدی آماده اجاره به انبارداران و 5 دهنه مغازه تجاری نیز جهت خدمات دهی و رفاه حال انبارداران پس از اجرای مراحل زیرسازی و پیکنی و اجرای فندانسیون، دیوارچینی ، نصب و رنگ آمیزی دربو پنجره ها و موزاییک کاری آماده بهره برداری می باشند .   
   
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند با حضور در  آخرین جلسه کمیته پسماند شهرسمنان  با فرمانداری سمنان در 3 تیرماه در سالن جلسات فرمانداری  در خصوص انتقال صنوف مزاحم و انبارهای ضایعاتی سطح شهرسمنان به شهرک بیست هکتاری بازیافت و واگذاری زمین به 29 واحد انباردار اینگونه بیان داشت: در این نشست فرماندار سمنان با اشاره به اینکه موضوع ساماندهی انبارهای ضایعاتی از سال های گذشته در دستور کار قرارداشته و سازمان مدیریت پسماند بسیاری از این واحدها را شناسایی و پرونده تخلفات آنها را به مراجع ذیضلاح ارجاع داده است.
 
سید عباس دانایی در سومین کمیته پسماند شهر سمنان در سال 98 اینگونه بیان داشت:  که این موضوع در کمیته پسماند شهرستان سمنان با الویت رسیدگی خواهد شدوهمه دستگاه های اجرایی ذیربط برای ساماندهی این معضل بهداشتی و زیست محیطی باید همکاری و مشارکت جدی داشته باشند.
 
این مقام مسئول در ادامه افزود: انباردارانی که تاکنون اقدام نکرده اند در اسرع وقت می توانند  با مراجعه به ستاد ساماندهی پسماند خشک سازمان مدیریت پسماند واقع در بلوار میرزابزرگ شیرازی ،خیابان شهید طحانیان (عجسدی )سازمان مدریت پسماند شهرداری سمنان جهت دریافت قطعات زمین یا اجاره انبارهای پیش ساز اقدام کنند.
 
پیوندی در پایان ضمن قدردانی از زحمات و حمایت های فرمانداری سمنان  و با اشاره به فاقد پروانه کسب بودن اغلب واحدهای معاملاتی ضایعات آهن خاطر نشان کرد:در این شهرک بیست هکتاری نسبت به وضع ضوابط خاص فیزیکی مانند نصب دوربین کنترل ،ثبت اطلاعات ورودی و خروجی پلاک خودرو حامل و ثبت مشخصات خریدار و فروشنده اقدام خواهد شد.

#اتمام_عملیات_نصب_باسکول
#انتقال_صنوف_مزاحم
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0