عنوان : اولین نشست هماهنگی و برنامه ریزی اقدامات ویژه دهه كرامت برگزار شد
کد خبر : ۱۳۴۱۸
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۱۳ 
ساعت : ۸:۲۰:۱۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبرداد:
  اولین نشست هماهنگی و برنامه ریزی اقدامات   ویژه دهه کرامت  برگزار شد 

 
به گزارش  مسئول روابط عمومی  شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از برگزاری نشست فصلی با مدیران و نمایندگان شرکت ها در سه ناحیه  خبرداد.
 
حمیدرضا پیوندی تصریح کرد: این جلسه که با حضور کارشناس خدمات شهری، مسئول تاسیسات و نمایندگان شرکت ها در سه ناحیه و سرکارگران پس از ارائه گزارش عملکرد نمایندگان ناحیه یک ،دو و سه  در سه ماه فصل بهار ؛نشست  با موضوع هماهنگی وبرنامه ریزی امور ویژه اقدامات دهه مبارک کرامت در سالن جلسات سازمان انجام شد.
 
وی با اشاره به آغاز دهه کرامت امسال از روز پنجشنبه، ۱۳ تیرماه (اول ذی القعده)، همزمان با سالروز ولادت پر خیر و برکت حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دختر با شعار «حضرت فاطمه معصومه(س)، جلوه کرامت ومهربانی » گفت: جشن دهه کرامت با سالروز میلاد حضرت معصومه (سلام الله علیها)، حضرت احمد بن موسی (ع) و ثامن الحجج امام رضا علیه السلام همزمان است و شهر سمنان با آغاز دهه کرامت وفصل تابستان میزبان حجم بسیار زیادی از مسافران و زائران امام هشتم خواهد بود .
 
پیوندی در ادامه  افزود: از اقدامات ویژه این سازمان در دهه مبارک کرامت پاکسازی، رفت و روب مسیر های ورودی و خروجی  سطح شهر، پاکسازی محل استقرار مسافران و زائران و آماده باش 70پاکبان از آغاز تا پایان دهه کرامت جهت خدمات دهی و رفت وروب در سه شیفت کاری، شستشو و گندزدایی مکانیزه سطل های زباله ،تنظیف و پاکسازی سرویس های بهداشتی سطح شهر و محل اسکان مسافران و استقرار یک نیروی ثابت در طول 24 ساعت شبانه روز جهت نظارت و نظافت سرویس های بهداشتی می توان نام برد که در در دستور کار قرار گرفت.
 
این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد: هدف از جلب رضایت شهروندان و زائران امام هشتم (ع)  و زیباو پاکیزه جلوه کردن شهر سمنان برای مسافران و زائران که بهمراه داشتن خاطرات خوش و بهترین سوغات ما در این روزهای فرخنده خواهد بود که این امر با مشارکت همگانی و رعایت نظافت و بهداشت عمومی محقق می شود. امید است با همکاری و همیاری هم با نریختن زباله در معابر عمومی به حرمت دستان خسته پاکبانان شهرمان میزبانان شایسته ای برای زائران ثامن الحجج علی بن موسی الرضا (ع) باشیم .

#اقدامات_ویژه_دهه_کرامت
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0