عنوان : فاز دوم عملیات مرمت و بهسازی جاده آبگرم آغاز شد
کد خبر : ۱۳۳۹۴
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ 
ساعت : ۱۳:۵:۳۴

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

فاز دوم عملیات مرمت و بهسازی جاده آبگرم آغاز شد

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از آغاز عملیات مرمت وبهسازی جاده مرکز تخلیه مجاز پسماندهای ساختمانی وعمرانی گودال آبگرم خبر داد.

به گزارش مدیریت ارتباطات وامور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند از آغاز عملیات مرمت وبهسازی جاده مرکز تخلیه مجاز پسماندهای ساختمانی وعمرانی گودال آبگرم خبر داد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت:این جاده که بر اثر روان شدن سیل و سیلاب در چندروز گذشته خسارتهای زیادی دیده و دچار تخریب ۱۰۰درصدی گردیده بود با مشارکت وهمکاری سازمان عمران و باز آفرینی شهری این عملیات مرمت و بهسازی از صبح امروز آغاز شد.

وی در ادامه افزود:این عملیات عمرانی با فعالیت یک دستگاه گریدر سازمان عمران ،یک دستگاه لودر سازمان پسماند ودو دستگاه  کامیون شخصی درحال اجرا می باشد که ۲۳۰۰ متر از این جاده مورد تردد و بهره برداری مجدد میشود.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند بیان داشت:وجود سیلابهای فصلی و آبهای روان یکی از مشکلات اصلی مرکز تخلیه پسماند های ساختمانی میباشد که خسارات و مشکلات فراوانی را بوجود میاورد که در دستور کار آتی میباشد طی برگزاری نشست و با مشارکت وهمکاری سازمان عمران ،شهرداری منطقه و سازمان مدیریت پسماند تدابیر لازم  و تصمیمات سازنده ای دراین خصوص اتخاذ شود.

این مقام مسئول در پایان ضمن قدردانی از همکاری سازمان عمران وبارآفرینی شهری خاطر نشان کرد: فاز اول مرمت و تسطیح سازی این جاده که بر اثر بارش شدید باران و سیل تخریب شده بود در فروردین‌ماه سال جاری طی عملیات سه روز از سوی ستاد ساماندهی پسماندهای ساختمانی وعمرانی سازمان مدیریت پسماند اجرا شد.


#مرمت_جاده_آبگرم
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0