عنوان : شهر سمنان با تلاش پاكبانان از سیلاب پاك شد
کد خبر : ۱۳۳۸۹
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۴/۰۹ 
ساعت : ۱۲:۵۴:۳۵

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

شهر سمنان با تلاش پاکبانان از سیلاب پاک شد 

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از تلاش بی وقفه ۲۰۲ پاکبان سازمان مدیریت پسماند جهت پاکسازی سیلاب ها از سطح شهر سمنان خبرداد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از تلاش بی وقفه ۲۰۲ پاکبان سازمان مدیریت پسماند جهت پاکسازی سیلاب ها از سطح شهر سمنان خبرداد.

حمیدرضا پیوندی در تشریح این خبر گفت:طی بارش های باران و تکرگ در روز اخیر که شاهد ورود سیلاب ها به سطح شهر بودیم پاکبانان سمنانی در سطح ناحیه بصورت ۲۴ ساعته آماده باش و درحال خدمات دهی،رفع آبگرفتگی جوی ها و رفت وروب مسیرها می باشند.

وی در ادامه افزود: همراه با فعالیت پاکبانان دو دستگاه نیسان، یک دستگاه خاور ، دو دستگاه جارو شهری و یک دستگاه بابکت در سطح شهر به جمع آوری خاک ونخاله سیلابها فعالیت می کنند و بدلیل مابسامانی جوی هوا بصورت آماده باش هستند.
 
پیوندی در خصوص خسارت ناشی از سیل روزهای اخیر اینگونه بیان کرد: مرکز تخلیه پسماندهای ساختمانی و عمرانی جاده آبگرم و جاده ورودی شهرک بازیافت بدلیل روان شدن سیل  بصورت موقت مسدود می باشد و ایستگاه انتقال موقت نیز پوشیده از آب سیل با فعالیت پمپ و یکدستگاه خودرو آتش نشانی تخلیه و پاکسازی شد.

این مقام‌مسئول درپایان خاطر نشان کرد:با توجه به شرایط جوی نامناسب و بارش های چند روزآتی از شهروندان وکاسبان محترم سمنانی تقاضا میشود از ریختن زباله در معابر عمومی و مسیرهای آب و جوی ها خودداری کنند تا از مسدود شدن خیابانها و معابر و پیاده روی های سطح شهر جلوگیری شود .امیداست با همدلی وهمکاری از ایجاد خطرات وخسارات  احتمالی پیشگیری و یاریگر ما در مدیریت شهری باشید.

#پاکسازی_سیلاب
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0