عنوان : افتتاح سامانه « سیوا » با هدف دریافت زباله های خشك منازل
کد خبر : ۱۳۰۷۷
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۴۹:۶

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برای اولین بار در سطح شهرداری های کشور انجام شد؛

افتتاح سامانه « سیوا » با هدف دریافت زباله های خشک منازل

در حاشیه جشنواره «بهترین ها از دور ریختنی ها»، با حضور مدیران شهری و برای اولین بار در سطح شهرداری های کشور، سامانه ی «سیوا» رونمایی شد.

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل، سرپرست سازمان فناوری اطلاعات شهرداری سمنان گفت: این سامانه به سفارش مدیریت پسماند شهرداری سمنان طراحی و شهروندان می توانند با مراجعه به سایت www.seeva.ir   و پس از ثبت نام از خدمات این سامانه بهره مند شوند.

صادق کاشیان تصریح کرد: اپلیکیشن این سامانه نیز تا 15 روز آینده آماده می شود و شهروندان می توانند از طریق اپلیکیشن نیز با مدیریت پسماند شهرداری سمنان در ارتباط باشند.  

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان نیز گفت: در این سامانه شهروندان پس از جمع آوری زباله های خشک، آدرس خود را اعلام و پس از آن ماشین های مخصوص جمع آوری زباله های خشک سازمان مدیریت پسماند به منزل و یا محل کار شهروندان مراجعه و با دریافت زباله ها، بسته های تشویقی از قبیل شارژ موبایل، شارژ کارت شهروندی و دیگر اقلام را به آنها پرداخت می کند.

حمیدرضا پیوندی افزود: این سامانه برای اولین بار در سطح شهرداری های کشور انجام می شود و تلاش کردیم در جهت تفکیک زباله و ترویج فرهنگ بازیافت زباله، در وقت و زمان شهروندان صرفه جویی و سهولت این کار را برای شهروندان داشته باشیم.

وی در پایان یادآور شد: با آموزش ها و اقدامات صورت گرفته در طول سال های گذشته، موفق شدیم بیش از 65 درصد تفکیک زباله از مبدا را انجام دهیم و امیدواریم با همکاری هر چه بیشتر شهروندان شاهد رشد این درصد و داشتن شهری پاک و سربز باشیم. 


#زمین_پاک
#بهترین_ها_از_دور_ریختنی_ها
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنانبازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0