عنوان : برگزاری آئین سپاس از ۷۰ پاكبان فعال نوروزی در سمنان
کد خبر : ۱۳۰۷۶
تاريخ :
 ۱۳۹۸/۰۲/۱۰ 
ساعت : ۱۱:۴۷:۳۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان مطرح کرد؛

برگزاری آئین سپاس از ۷۰ پاکبان فعال نوروزی در سمنان

در آئینی که با حضور مدیرعامل سازمان، نمایندگان شرکت در سه ناحیه و شماری از پاکبانان سازمان مدیریت پسماند برگزار شد، از ساعت ها کار و تلاش خستگی ناپذیر خادمان پاکیزگی شهر در ایام نوروزی قدردانی شد.
 
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان در این آیین به دشواری های کاری پاکبانان  اشاره کرد و اظهار داشت: از صبح سرد زمستانی تا هوای گرم تابستان، جارو نظافت خیابان ها و تمیز نگه داشتن شهر برای مردم،خدمتی بسیار ارزشمند و منحصر به فرد است.
 
حمیدرضا پیوندی از شغل پاکبانی به عنوان یکی از شریف ترین شغل ها یاد کرد و افزود: کار شما از چندین جهت مورد ستایش و تقدیر می باشد که خدمت به مردم و سلامت جامعه و همچنین تلاش برای کسب روزی حلال از نشانه های بارز آن می باشد و همه شهروندان به خوبی می دانند که زیبایی شهر حاصل کار پاکبانان است.
 
وی در ادامه افزود: نظافت شهر، توسعه و نگهداری پاکیزگی فضای شهری در ایام نوروز که تمام شهروندان در حالت شادباش، مسافرت و تفریح و گردش و دید و بازدید عید می باشند مدیون زحمات این تلاشگران و نیروهای خدوم می باشد که انتظار می رود مردم با توجه به سهم خود در پاک بودن محیط زندگی همکاری لازم در این خصوص را با پاکبانان داشته باشند.
 
باتوجه به فعالیت 174 پاکبان کوشا شهر سمنان در سال و آماده باش 70 پاکبان  در ایام نوروز که با ورود سیل در بهار98 شاهد روزهای پرکار این نیروهای خدوم  و زحمتکش بوده ایم، در این آیین لوح سپاس و هدایایی به 70پاکبان سه ناحیه و کارگران از سوی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان اهدا شد. 


#تجلیل_از_پاکبانان_نوروزی
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان
 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0