عنوان : تقدیر از مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در نخستین مجمع سلامت شهرستان سمنان
کد خبر : ۱۲۴۷۹
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۱۳:۴۱:۲۳

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان؛

🔻تقدیر از مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند در نخستین مجمع سلامت شهرستان سمنان 
 
به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، نخستین مجمع سلامت شهرستان سمنان در آذر 1397 که با حضور فرماندار سمنان و جمعی از مدیران و مسئولین استانی و شهرستانی در سالن رازی دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.
 
در این همایش که برای اولین بار با جمع فعالان کارگروه سلامت در ادارات و نهاد های مختلف همراه با برنامه های شاد و سخنرانی دکتر دانایی فرماندار شهرسمنان و دکتر کسائیان معاونت دانشگاه علوم پزشکی سمنان و دیگر مسئولین استانی برگزار شد که در پایان از مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان بدلیل همکاری های پایدار با اهداء تندیس تقدیر بعمل آمد.

لازم بذکر است این برنامه به میزبانی مرکز بهداشت شهرستان سمنان پیرامون تجلیل و قدردانی از فعالان کارگروه سلامت برگزار شد که از حمیدرضا پیوندی مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان بدلیل همکاری های مستمر با مرکز بهداشت سمنان و انجمن های بیماران خاص و سرطانی با حضور فرماندار سمنان،معاون دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی و دیگر مسئولان تجلیل شد.

سازمان مدیریت پسماند با هدف حفظ و ارتقاء سلامتی  پاکبانان اقدام به انجام آزمایش های دوره ای از پاکبانان میکند و واکسیناسیون هپاتیت B و کزاز نیز  در سه مرحله برای این عزیزان انجام شده است.  آزمایشات دوره ای  شامل آزمایشات خون ،قند و چربی ، بیماری های  عفونی ، بینایی سنجی، شنوایی سنجی، تست ریه ، تست قلب کبدی نیز از همه پاکبانان زحمتکش گرفته شده و سلامتی این عزیزان همیشه رصد خواهد شد تا پاکبانان در کمال صحت و سلامت پاکیزگی شهر اخلاق را رقم بزنند.  178  پاکبان زیر نظر سازمان مدیریت پسماند و تبدیل مواد شهری شهرداری سمنان کار نظافت و پاکیزگی شهر را بر عهده دارند و مشارکت و همکاری با انجمن های بیماران خاص و سرطانی  همچمنان ادامه خواهد داشت. 
 
 در پایان مراسم نیز از دیگر فعالان و خیرین که در کارگروه سلامت فعال و همکاری داشتند نیز تقدیر و قدردانی شد و با توزیع بروشورهای گزارش عملکرد کارگروه سلامت شهرستان سمنان مراسم اتمام یافت.
 
#مجمع_سلامت_شهرستان_سمنان 
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#شهرداری_سمنان
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
 #سمنان_دارالمرحمه 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0