عنوان : برگزاری جلسه هم‌اندیشی با موسسه خیریه رهروان احسان درخصوص كیسه های سازگار با طبیعت
کد خبر : ۱۲۴۷۵
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۱۳:۳۶:۲۷

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

برگزاری جلسه هم‌اندیشی با موسسه خیریه رهروان احسان درخصوص کیسه های سازگار با طبیعت

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان از برگزاری جلسه هم اندیشی با موسسه خیریه رهروان احسان خبرداد.
 
حمیدرضا پیوندی با اعلام این خبر اظهار داشت: با حضور مدیر موسسه خیریه رهروان احسان و مسئول روابط عمومی موسسه و کارشناس بهداشت محیط  و مسئول آموزش سازمان  نشست صمیمانه ای جهت همفکری و هم اندیشی در خصوص تهیه و توزیع کیسه های سازگار با طبیعت چون کیسه کفش نمازگزار، کیسه زباله خودرو و کیسه نان انجام شد.  
 
 وی درادامه افزود: نشست‌های متمادی با مدیریت موسسه خیریه رهروان احسان و نیکوکاری تفاهم نامه‌ای فی مابین سازمان مدیریت پسماند و موسسه رهروان احسان جهت تهیه و ارایه کیسه‌های زباله خودرو، کیسه نان و کیسه کفش نمازگزار با کیفیت کارخانه ای منعقد گردیده بود تاکنون 30000هزار کیسه کفش نمازگزار ، 30000کیسه نان  و 20000کیسه زباله خودرو  تحویل سازمان و دربین همشهریان در مراسمات مختلف از سوی سازمان مدیریت پسماند توزیع شد.
 
پیوندی یادآوری کرد: یکی از اهداف کلان سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان حذف کیسه‌های پلاستیکی از چرخه طبیعت است که برای دستیابی به این هدف و ارتقا فرهنگ سازی؛ سالانه کیسه‌های پارچه‌ای زباله خودرو، کفش نمازگزار و کیسه نان را خریداری و در مناسبت‌ها و مراسمات، امامزاده‌ها و اماکن متبرکه، مساجد و در جلسات کارگاه‌های آموزشی در بین همشهریان توزیع می‌کنیم.  
 
مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند هدف از اجرای این تفاهم نامه را علاوه بردستیابی به اهداف سازمانی ترویج آموزش تفکیک زباله از مبداء و اشاعه فرهنگ حذف کیسه‌های پلاستیکی و جایگزینی کیسه‌های سازگاربا طبیعت در بین شهروندان ،شرکت در امری خداپسندانه و حمایت از ایتام و نیازمندان و حمایت از تولید استانی و بومی بیان و تصریح کرد: این تولیدات تا سال گذشته از استان‌های همجوار تهیه می‌شد اما برای حمایت از اشتغال زنان بی‌سرپرست و بد سرپرست که در کارگاه خیاطی مشغول بکار هستند این تفاهم نامه منعقد شد.
 
 این مقام  مسئول در پایان خاطر نشان کرد: در این نشست صمیمانه مقرر شد همچنان همکاری سازمان با موسسه رهروان احسان کمافی السابق همچنان ادامه داشته و سفارشات را در آماده و به سازمان تحویل دهند و در خصوص ایده ها و طرح های جدید نیز انتقادی منظور گردیده که پس از ویرایش در جلسه بعدی که متعاقبا اعلام خواهد شد مورد بررسی قرار گیرد. امید است با همکاری و مشارکت مسئولین و کسب های شهر سمنان و حمایت وهمکاری شهروندان شاهد حذف پلاستیک ، حذف آلودگی باشیم .

#کیسه_های_سازگار_با_طبیعت
#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#شهرداری_سمنان 
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل 
#سمنان_دارالمرحمه بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0