عنوان : اولین نشست محلی پاكبانان با شورای اسلامی محله میرمحمدخانی
کد خبر : ۱۲۴۷۳
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۱۰/۱۰ 
ساعت : ۱۳:۳۳:۳۲

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد:

اولین نشست محلی پاکبانان با شورای اسلامی محله میرمحمدخانی

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند  از اولین نشست صمیمانه شورای اسلامی  محله  با پاکبانان این ناحیه در مسجد میر محمد خانی انجام شد.

حمیدرضا پیوندی طی اعلام‌این خبر گفت:این نشست که طی درخواست شورای محله با پاکبانان آن ناحیه به جهت رفع مشکلات ان منطقه و ارتقاء کیفیت خدمات دهی ،ارایه راهکارهایی جهت دعوت از شهدوندان به همکاری  وطرح مشکلات نظافتی ورفت وروب جهت ارایه خدمات مطلوب به شهروندان و رسیدگی به درخواستهای شهروندان‌نیز از دیگر اهداف برگزاری این جلسه بود.

وی درادامه افزود :مدیریت زباله ها و تفکیک زباله از مبداء اهمییت ویژه ای دارد که طی مشارکت وهمکاری باشورای محله  دراین امر دوباکس مکانیزه مکان یابی و درآن محل مستقر شده و ۲۷ عدد بنر با شعار ساعت جمع آوری زباله و تفکیک زباله چاپ و در سطح منطقه نصب شدند و کاور سطل زباله در خیابان حافظ و فعالیت دو غرفه بازیافت در بلوار شریف واقفی و حافظ ۷ جهت دریافت پسماند خشک همشهریان ان منطقه  فعال می  باشد.

این مقام مسئول در پایان ضمن قدر دانی از شورای محله سرداران شهید خاطر نشان کرد:امیداست با استقبال خوب دیگر شوراهای محله چون شورای محله شاهد همکاری و همدلی روزافزون شهروندان باشیم تا نویدی برای آبادی و زیبایی شهر علم وادب،شهرسمنان باشد.

#روابط_عمومی_سازمان_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل
#شهرداری_سمنان

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0