عنوان : جابجایی 15 سطل وكاور درآبان ماه 97 با درخواست شهروندان
کد خبر : ۱۲۳۶۱
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۹/۰۸ 
ساعت : ۱۱:۵۰:۰

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان خبر داد؛

جابجایی 15 سطل وکاور درآبان ماه 97 با درخواست شهروندان

به گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری سمنان، مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری سمنان  از جابجایی 15 سطل زباله و کاور در آبان ماه 97 خبر داد.

حمیدرضا پیوندی گفت: طی تماس و درخواست شهروندان و پس از مراجعه و بررسی کارشناسان سازمان،15 سطل زباله  و کاور در آبان ماه 97 جابجا شد.

وی درادامه افزود: با توجه به اینکه سازمان مدیریت پسماند دارای طرح جامع مدیریت پسماند  می باشد و جانمایی و جاگذاری سطل های زباله نیز باتوجه به رعایت استاندارهای طرح جامع مدیریت پسماند بصورت علمی می باشد که در شهر سمنان ۱۷۵۰ سطل زباله و ۴۵۰ کاور نصب و جاگذاری شده اند  که طی تماس و درخواست شهروندان در آبان ماه ۱۵ مورد سطل زباله و کاور سطل ها جانمایی و جابجایی شدند.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند  در خصوص مکان یابی سطل زباله درشهر  بیان داشت:برای تصمیم گیری در مورد اینکه سطل زباله باید درچه مکانی قرار گیرد، توجه به برخی موارد چون تعداد کاربران، مقدار زباله تولیدی در کاربری های مختلف ضروری به نظر می  رسد .همچنین نوع و میزان زباله دراین مکانها باید متناسب با تعداد سطل های زباله باشد که سطل های زباله در سطح شهر سمنان بگونه ای مکان یابی شدند که درسترسی شهروندان به آن آسان و به زیبایی شهر از نظر بصری نیز آسیب نرسانده و همچنین مشکلات بهداشتی ایجاد نمی نمایند.

پیوندی در ادامه افزود: با اشاره به درخواست برخی شهروندان مبنی بر جانمایی و جاگذاری سطل زباله در کوچه ها با توجه به طرح جامع مدیریت پسماند بمنظور حفظ سلامت شهری و شهروندی و  جلوگیری از آلودگی و عدم سهولت ورود خودروهای جمع آوری زباله در  کوچه_های کم عرض اجرای این امر امکان پذیر نمی باشد و شهروندان میتوانند زباله های خود راس ساعت ۸ شب درب منزل خود قرار دهند تا پاکبانان  نواحی زباله هارا جمع آوری و به سطل مکانیزه جهت جمع آوری انتقال دهند.

در پایان این مقام مسئول خاطر نشان کرد:ماهیانه بصورت میانگین  ۷۰۰ میلیون تومان جهت جمع آوری زباله ها و رفت وروب سطح شهر از سوی سازمان مدیریت پسماند هزینه می شود و هرساله سطل های زباله جدید خریداری و سطل های فرسوده جمع آوری وجهت تعمیر به کارگاه جوشکاری منتقل می شوند.

وی در انتها از تمامی شهروندان خواست که با مدیریت پسماندهای خانگی و شهری خود یاریگر  نیروهای خدوم سازمان در امر مدیریت شهری باشند و امید است با همدلی و همکاری همشهریان عزیز شاهد شهری پاکیزه باشیم.

#جابجایی
#سطل_زباله
#روابط_عمومی_سازمان_مدیریت_پسماند 
#سمنان_دارالمرحمه
#مدیریت_ارتباطات_و_امور_بین_الملل 
 #شهرداری_سمنان 

 بازگشت           چاپ چاپ         
 

DOURAN Portal V4.0.4.0

V4.0.4.0